Багаторічна праця Лами Оле Нідала та Ханни Нідал визнана міжнародною організацією ЮНЕСКО

UNESCO Prize Hannah and Lama Ole Nydahl-1Асоціація ЮНЕСКО з міжкультурного та міжрелігійного діалогу в Малазі, Іспанія, нагородила Ламу Оле Нідала та Ханну Нідал за їхній внесок у свободу слова, думки та віросповідання на шляху пошуків миру та добробуту.

Текст офіційного листа:

До уваги
Лами Оле Нідала

Асоціація ЮНЕСКО з міжкультурного та міжрелігійного діалогу в Малазі заснувала щорічну нагороду

«ДІАЛОГ, СПІВІСНУВАННЯ, МИР»

за поширення цінностей діалогу між людьми, а також між закладами та організаціями, в усіх його аспектах з метою досягнення миру як на особистому, так і на суспільному рівнях.

Ми вважаємо за необхідне зберігати цінності толерантності, свободи, культур та віросповідань через ДІАЛОГ.

А ДІАЛОГ означає здатність наближатися один до одного, вислуховувати та розуміти один одного, створювати зв’язки, що об’єднують нас і дають нам можливість погоджуватися та будувати свободу, співіснування та мир.

Цього 2015 року ми нагороджуємо цією премією наступних осіб:

1. Його Святість Папу Франциска І за його щирий діалог з людьми, зокрема бідними, культурами та віросповіданнями для досягнення істини, як єдиного шляху до МИРУ.

2. Її Високість Королеву Іспанії та Греції Софію за її глибокий діалог між Королівством та людьми, культурами, національними та міжнародними організаціями заради добробуту людей, закладів та націй.

3. Ламу Оле та Ханну НІДАЛ

Лам традиції Діамантовий шлях лінії Карма Каг’ю під духовним проводом 16-го та 17-го Кармап за їхній внесок у свободу слова, думки та віросповідань людей та за глибоке співчуття на шляху пошуків МИРУ та добробуту.

Нагороди будуть видаватися на церемонії, що відбудеться у суботу, 13-го червня 2015 р., у зв’язку з відкриттям Парламенту Релігій, інавгурація якого відбудеться того ж дня у Малазі, як символ і реальність ДІАЛОГУ культур та віросповідань на шляху до МИРУ.

Лоренцо Родрігес де ла Пенья,
Президент Асоціації ЮНЕСКО
з міжкультурного та міжрелігійного діалогу в Малазі