За такої роботи є дві можливості: з одного боку, ти можеш уявляти, що сидиш над своєю власною головою і, наче дивишся на все з тієї висоти, з іншого боку, ти можеш постійно повторювати мантри. При цьому ти відчуваєш енергії у своїх внутрішніх центрах. Адже внутрішній досвід важливіший, ніж те, що ти у цей час робиш на зовнішньому рівні. Так би вчинив я сам. Я б дозволив мантрі текти, і просто сприймав би все. Якщо потрібно підняти рівень, дуже корисно використовувати мантру «Кармапа ченно».