Я вивчав економіку підприємства і нині працюю за фахом. Це «хороша робота», тобто, можна заробляти гарні гроші і розширювати своє «ноу-хау». Напевно, це те, чого хоче більшість людей, і до чого люди зазвичай прагнуть. Але, на жаль, у мене таке відчуття, що на цьому місці я ніяк не розвиваюся як людина. Річ у тім, що я не «зливаюся» зі своїм завданням, не можу з ним ототожнитися. Звісно, це робота, для якої потрібна певна освіта, але так само я міг би стригти овець — хіба що зарплата була б, звичайно, меншою. Я можу так часто, як тільки захочу, намагатися переконати себе, що хочу досягти хороших результатів, але це ніяк не допомагає мені побачити сенс у моїй роботі: допомагати іншим підприємствам, як-от банки, виробничі підприємства, страхові компанії, вибудовувати IT-інфраструктуру й керувати нею. Якби я працював в якійсь іншій сфері, переді мною неминуче виникла б та сама проблема. Мені якось шкода витрачати на це свій час. Це самовпевнено або соціально?

Якщо ти не маєш наміру стати лікарем, вчителем або художником, ти очікуєш від своєї роботи насолоди, яку вона ніколи не зможе тобі дати. Просто радій з того, що гроші течуть, підтримуй Діамантовий шлях, як тільки можеш і медитуй щодня. Тільки твій ум може стати радісним і він забарвлює твоє бачення світу. Радію нашій скорій зустрічі й щасти!