Це залежить від того, скільки їх, наскільки це серйозно і на що здатен ти сам. Але ні в якому разі не варто ставати суддею і вирішувати, хто має слушність, а хто винен. Навіть якщо пара хуліганів тікають з сумочкою, відібраною у літньої пані. Звичайно, в цьому випадку потрібно спробувати зупинити їх і повернути сумочку. Але не варто нікого засуджувати, оскільки в минулому пані, напевно, мала якісь зв’язки з цими шалапутами. Усе — причина і наслідок. Що можна зробити, так це спробувати заспокоїти ситуацію. І втрутитися там, де це можливо. Потрібно зважувати ситуацію: хто б’ється? Парочка п’яниць? Майже однакової вагові категорії і ні в кого немає ножа? У цьому випадку втручатися не обов’язково. Але якщо один явно слабший, а інший напирає, або в ситуації фігурує зброя — у цьому випадку потрібно якомога швидше викликати поліцію, адже ти для цього платиш податки — для того, щоб допомога надходила. Той, хто достатньо сильний, може сам розняти забіяк і хряпнути їх кілька разів об стіну для заспокоєння. Якщо в цьому немає гніву, то люди будуть, як віск у ваших руках. Ви просто здивуєтеся. Навіть найкрутіший здасться, якщо ви будете робити це без гніву. Він відразу зрозуміє, що це — запобіжна сила, і зникне.Таке втручання допомагає не лише слабкому, оскільки інший теж не буде радий з того, що гамселитиме слабшого. До речі, якщо ви жінка, завжди можна стати поближче до хуліганів і голосно заверещати. Це напрочуд добре допомагає.