Недо Рінпоче дав буддійські повчання в Києві

Недо Ринпоче31 липня – 1 серпня цього року на запрошення Лами Оле Нідала Київ відвідав з Дхарма-програмою Недо Рінпоче з Румтеку (Сіккім, Індія). Рінпоче прочитав лекцію про буддійську медитацію та дав буддійський Прихисток і благословіння всім бажаючим в Домі Кіно, а також відвідав київський буддійський центр – як літнє місце медитації на Татарці, так і приміщення на Дарниці.

Сангха Діамантового шляху лінії наступництва Карма Каг’ю привітала Рінпоче з уродинами, які припали на візит, а також показала гостю Київ під час прогулянки човном по Дніпрі.

В аеропорту Бориспіль Рінпоче подякував за запрошення відвідати Україну та Київ та висловив впевненість у тому, що ми будемо і далі зустрічатися для розвитку Дхарми на благо всіх живих істот.

Зараз Недо Рінпоче перебуває вже в Європа Центрі, де дає Посвячення та повчання на великому європейському літньому курсі.

Фото з візиту до Києва: (посилання буде скоро)

Біографія Рінпоче за посиланням: http://buddhism.ua/1-serpnya-1900-meditaciya-v-tibetskomu-buddizmi-lekciya-lami-nedo-rinpoche-v-kiyevi/