Недо Рінпоче дав буддійські повчання на літньому курсі в РЦ Минківка

недо125 липня – 31 липня цього року на запрошення Лами Оле Нідала Недо Рінпоче з Румтеку (Сіккім, Індія) провів Дхарма-програму на щорічному літньому курсі в ретритному центрі Минківка. Практикуючі лінії наступництва Карма Каг’ю мали можливість послухати повчання про Прихисток та Обітницю Бодхісатви, а також про медитацію і зокрема медитацію на 16-го Кармапу. Бажаючі отримали буддійський Прихисток та лунг на Основоположні практики (Ньондро), медитували разом з Рінпоче на 16-го Кармапу.

Недо Рінпоче дав дорогоцінні Посвяти на Діамантовий Ум (тиб. Дордже Семпа), Люблячі Очі (тиб. Ченрезі), Чорний Плащ (тиб. Бернагчен), які необхідні для регулярної практики. У Рінпоче також була гарна нагода поспілкуватися з українською сангхою Діамантового шляху лінії наступництва Карма Каг’ю про розвиток Дхарми в країні та розповісти багато історій про тибетський буддизм.

Після програми з Рінпоче щодня були запитання-відповіді з вчителями Діамантового шляху та спільна медитаційна практика.

Сам цей курс виявився ювілейним – 10 років ми проводимо Дхарма-програму в РЦ Минківка – і Недо Рінпоче радо розділив з санхою святковий торт з цифрою “10”.

Зараз Недо Рінпоче перебуває вже в Європа-Центрі, де дає Посвячення та повчання на великому європейському літньому курсі.

Фотозвіт з курсу можна переглянути за посиланнями:

https://www.facebook.com/rcminkovka/posts/1581122441918511