Кармапа Тхає Дордже знайде нове втілення Шамарпи

17k14sЙого Святість Кармапа Тхає Дордже, лідер найстарішої лініїї перевтілень тибетського буддизму, заявляє, що він визнаватиме наступне переродження ще одного держателя лінії, Шамара Рінпоче (Шамарпи).

Духовно нероздільні, Кармапа та Шамарпа обидва є держателями дев’ятисотрічної лінії Карма Каг’ю, традиції, яка випереджає лінію Далай Лами на двісті років.

14-й Шамарпа, Міпам Чок’ї Лодро, якому був 61 рік, пішов з життя 11 червня цього року, викликавши вияв співчуття від голів держав, численних поважних осіб та десятків тисяч відданих прихильників з усього світу.

27-го жовтня, в день, коли Шамарпі виповнилося би 62 роки, Кармапа Тхає Дордже оголоcив, що згідно з традицією він погодився виконати прохання Джігме Рінпоче, брата Шамарпи, а також семисот буддійських центрів Карма Каг’ю, монастирів та інститутів в усьому світі знайти наступне переродження. Всі попередні Шамарпи були підтверджені згідно з принципом взаємного впізнавання. 14-й Шамарпа, зведений на престол 16-им Кармапою в 1963 році, в свою чергу посадив на престол 17 Кармапу Тхає Дордже в 1994.

Його Святість Кармапа Тхає Дордже каже:

«Знайти справжнє втілення Його Святості Кюнзіга Шамара Рінпоче є моїм священним обов’язком та винятково моєю відповідальністю».

Протягом наступних трьох років Його Святість проведе до шести місяців на рік в усамітненні в якості духовної підготовки до пошуку наступного Шамарпи . Його Святість також консультуватиметься з іншими великими майстрами нашого часу; займатиметься насиченою дхарма-діяльністю, у тому числі медитацією та повторінням мантр. Як відомо з історії, Кармапи та Шамарпи завжди залишали один одному інформацію у формі листів або усних настанов щодо того, де буде знайдене наступне перевтілення.

Його Святість каже, що позитивні прагнення буддистів та інших людей в усьому світі допоможуть в процесі розпізнавання, а за адресою www.karmapa.org розміщена «Молитва за швидке переродження Шамара Рінпоче», яку учні можуть скачати та читати.

З 15 по 21 грудня 2014 р під час Каг’ю Монламу в Бодхгая, місці, де Будда досяг Просвітлення, Його Святість буде проводити читання цієї молитви на усіх церемоніях.