Релігійний центр

Релігійний центр українського об’єднання буддистів лінії Карма Каг’ю утворений з метою задоволення духовних та релігійних потреб буддистів у відповідності до традиції лінії Карма Каг’ю тибетського буддизму, сприяння діяльності релігійним громадам, які входять до складу об’єднання, реалізація їх права на свободу віросповідання та координація їхньої спільної діяльності в збереженні та розвитку неспотвореним Вчення Будди.

Духовне керівництво Об’єднанням здійснює Лама Оле Нідал, який є духовним головою громад та центрів лінії Карма Каг’ю у Західній та Центральній Європі, Росії та Україні по призначенню головним Ламою лінії Його Святості Г’ялва Кармапою XVII Тхає Дордже.

Об’єднання на сьогодні є найбільшою буддійською організацією в Україні: до його складу належать 20 буддійських центрів та медитаційних груп з більшості обласних центрів України. Об’єднання є частиною міжнародної спільноти буддистів традиції Карма Каг’ю.

Релігійний центр було зареєстровано 28 серпня 1998 року Державним комітетом України у справах релігій, зміни та доповнення до статуту вносилися 29 березня 2006 року та 2 березня 2011 року.

Згідно статуту Релігійного центру управлінські функції центру здійснює Виконавчий секретар, а Президент виконує представницьку роль. Президент та Виконавчий секретар обираються на загальних зборах Об’єднання.

Юридична адреса Релігійного центру: 02100, м.Київ, вул. Будівельників 39/11, тел. 044 2091772

Якщо у вас є запитання щодо діяльності Релігійного центру – будь-ласка, пишіть на адресу office () buddhism.ua

Корисні посилання:
Прес-центр
Преса про нас
Фото-звіти з подій Об’єднання
Відео про діяльність Об’єднання
Пожертвування на Об’єднання