Ламі Оле Нідалу сподобався буддиський ентузіазм слов'ян

Ламі Оле Нідалу сподобався буддиський ентузіазм слов’ян

Західна інформаційна корпорація. – 2010. – 18 жовтня

Фото: ZIK/Маріан Стрільців

Буддиський Лама Оле Нідал відвідав сьогодні, 18 жовтня, Львів, щоб підтримати своїх учнів.Про це повідомляє власкор ЗІКу.

Лама Оле Нідал належить до однієї зі шкіл тібетського буддизму – Карма Каг’ю. Серед мешканців Західної Європи поширює буддизм із 1972 року, акцентуючи увагу зацікавлених на медитаційній складовій.

Він вважає буддизм релігією «ідеалістів», людей, що у сучасному світі заклопотані проблемами екології, а також проблемами зникнення знань про розум та те, як він функціонує.

За його словами, пропагуючи буддизм, він об’їжджає щороку довкола світу 2 рази. Зараз у світі 620 буддиських центри, крім мусульманських країн і країн Південної Африки. В мусульманських країнах є смертна кара за перехід в іншу релігію, тому буддисти не хочуть наражати людей на небезпеку.

«По всьому світу спостерігається великий пробуддиський рух, багато людей хочуть про нього дізнатися. Але я вам хочу сказати, що найбільшим відкриттям є ентузіазм та відкритість слов’ян», – каже він.

О 18.00 у книгарні «Є» пройде автограф-сесія Лами Оле Нідал, де він усім бажачим власноруч підпише свою книжку, видану українською мовою «Про природу речей», а о 19.00 в міському Палаці культури ім. Хоткевича відбудеться його лекція.

До Львова Лама Оле Нідал приїхав з Черінігова (16 жовтня) та Києва (17 жовтня). Після нашого міста він відвідає ще – Ужгород (20 жовтня), Луцьк (21 жовтня) та Хмельницький (22 жовтня).

Переглянути статтю на сайті «ЗІК»