Прес-центр

Релігійний центр українського об’єднання буддистів лінії Карма Каг’ю утворений з метою задоволення духовних та релігійних потреб буддистів у відповідності до традиції Лінії Карма Каг’ю тибетського буддизму та сприяння діяльності релігійним громадам, які входять до складу об’єднання.

Релігійний Центр українського об’єднання буддистів лінії Карма Каг’ю перебуває під духовним проводом Його Святості Г’ялва Кармапи XVII Тхає Дордже та спрямовується Ламою Оле Нідалом. З початку активності Об’єднання – 1991 року – Україну з повчаннями відвідали Його Святість Кармапа XVII, Лама Цечу Рінпоче, Лама Шераб Г’ялцен Рінпоче. Лама Оле Нідал приїздить до України щороку даючи повчання, курси лекцій та медитацій.

Об’єднання на сьогодні є найбільшою буддійською організацією в Україні: до його складу належать 20 буддійських центрів та медитаційних груп з більшості обласних центрів України. Об’єднання є частиною міжнародної спільноти буддистів традиції Карма Каг’ю.

В 2011 році Об’єднання відзначило 20-ту річницю з часу першого візиту Лами Оле Нідала в Україну, з якого почалась історія буддизму Діамантового шляху в нашій країні.

Якщо у вас є запитання щодо буддизму в Україні або світі – будь-ласка, пишіть на адресу press () buddhism.ua

Також дивіться:
Прес-кіт (.pdf)
Преса про нас
Фото-звіти з подій Об’єднання
Відео про діяльність Об’єднання

Фотографії для завантаження в якості для друку:

Й.С.Кармапа XVII та Лама Оле Нідал
Ступа Боднатх в Катманду (Непал)
Ступа Просвітлення в Беналмадені
Ступа Просвітлення в Беналмадені (Іспанія)
Статуя Будди Шак’ямуні
На посвяченні
У лекційній залі
Лама дає благословіння
Після спільної медитації