1 серпня, 19:00. Медитація в тибетському буддизмі. Лекція Лами Недо Рінпоче в Київському Будинку Кіно

Лама Недо Рінпоче надасть пояснення по медитації, у кінці лекції проведе медитацію та дасть буддійський Прихисток.

Прохання обов’язково брати FM-приймачі, тому що переклад на українську буде транслюватися. На сцені Рінпоче говоритиме тибетською, а перекладач буде перекладати на англійську.

Час: 19:00
МісцеБудинок Кіно, вул. Саксаганського, 6, Київ
Картаhttps://goo.gl/maps/MHX8DG3LMNL2
Вартість: 150 грн
Інформація+38 066 416 9699
Подія на ФБhttps://www.facebook.com/events/114922095820266

Біографія Рінпоче

Недо Кулха (Кучунг) Рінпоче народився 1962 р. у Пема Танг в Гімалаях. У віці 10 років Шістнадцятий Кармапа визнав його інкарнацією П’ятого Недо Рінпоче Шераба Н’їдана Чокі Сендже та дав йому ім’я Карма Тінлей Йонгду Кунчаб Палзангпо. Того ж року Ділго Кх’єнце Рінпоче також формально визнав його, запропонувавши чернечий одяг та титул.

Коли йому виповнилося 14, він прийняв перші чернечі обітниці. Наступні роки він провів, навчаючись та отримуючи передачі на різні практики від Шістнадцятого Кармапи особисто або під його прямим наглядом.

У віці 18 років Кармапа направив його до монастиря Ладак у Тубтен Чокхор Лінг. Протягом трьох років Недо Рінпоче піклувався про монастир і його ченців та давав повчання і посвяти місцевим мешканцям.

У 1982 р. він повернувся до монастиря Румтек, щоб продовжити трирічний ретрит. Під керівництвом майстра ретритів Бокара Рінпоче він практикував тантри традицій Марпи, шість йог Наропи та Махамудру. Він також отримав звичайні та надзвичайні посвячення, усні передачі, Махамудру і основні повчання Маха Аті.

У віці 21 року він пройшов повну посвяту у духовний сан він своїх головний вчителів — Шістнадцятого Кармапи, Ділго Кх’єнце Рінпоче, Ург’єна Тулку Рінпоче, Ріви Салджея Рінпоче та інших учених лам. Він отримав від них багато повчань, інструкцій, передач та посвят як старої, так і нової традиції.

У віці 25 років після успішного закінчення ним ретриту Четверо Лам-держателів лінії відповідно до побажань Кармапи урочисто призначили його Ваджра Майстром (Дорджі Лопон) Дхарма Чакра Центру монастиря Румтек у Сіккімі. Це місце Недо Рінпоче займає дотепер.